Воркшоп на тему «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю».

18 лютого 2020 року у Полтавському інституті економіки і права і Полтавському коледжі Університету «Україна» відбувся воркшоп на тему «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю».

Учасниками заходу були представники міської влади, громадських організацій, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, житлово-комунального господарства, транспортного відділу, проєктанти.

Головним консультантом заходу був Ярослав Грибальський – Національний координатор «Безбар’єрна Україна» Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Місце проведення воркшопу було обране не випадково, адже приміщення Полтавського інституту економіки і права і Полтавського коледжу Університету «Україна», яке розташоване в центрі міста, відповідає вимогам доступності для маломобільних груп населення і є зручною площадкою для надання освітніх послуг студентам з особливими освітніми потребами.

У 2018 році Університет «Україна» став дипломантом Книги рекордів України в категорії «Освіта» за найбільшу кількість випускників з інвалідністю (починаючи з 2002 року) серед усіх навчальних закладів.