Нагородили академічну групу ПЗ-20-2-фмб-pl

12 травня 2021 року директор Полтавського фахового коледжу Університету «Україна», кандидат економічних наук, доцент Шаравара Р. І. та голова циклової комісії правознавства, кандидат педагогічних наук, доцент Басенко Р. О. нагородили академічну групу ПЗ-20-2-фмб-pl, яка виборола звання «Кращої академічної групи Університету «Україна» (куратор групи – старший викладач Коваленко В.Ф., староста групи – Ірина Плішко).

Академічну групу було відзначено за вагомі здобутки в навчальній роботі, активну участь у громадських проектах, показові досягнення в науковій роботі. Студентам вручили диплом та солодкі подарунки.

Щиро вітаємо студентство та бажаємо подальших здобутків в навчанні та особистісних перемог!