Урочисте покладання квітів до Монументу солдатської слави з нагоди 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2013 рокуву Полтаві відбулося урочисте покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників. До Монумента СолдатськоїСлавившануватипам’ятьполеглихвизволителівприйшлисотні людей. В урочистостях взяли участь студенти першого курсу Полтавського коледжу разом із куратором: В.М. Молчановська.

Патріотичне виховання молоді є одним із важливих напрямків сучасної освітньої діяльності Полтавського коледжу ВНЗ ВМУРоЛ «Україна». Цей захід, що став традиційним, формує у свідомості студентів та викладачів шанобливе ставлення до історичного минулого України та стимулює створення належного громадянського суспільства в нашій державі.