“Університетське літо – 2014” у Києві

Фестиваль “Університетське літо 2014” – це підсумковий річний огляд-конкурс художньої самодіяльності та творчості студентів «Університету «Україна» загально-університетського масштабу. Програма фестивалю включає виставку творчих робіт і конкурсні виступи студентства базово їструктури та регіональних філій Університету «Україна».

Глядачі концерту мають змогу спостерігати за танцювальними номерами, хореографічними постановками, авторською та сучасною музикою, співаною поезією, акторськими здібностями. За результатами оцінок журі переможці конкурсу нагороджуються кубками, дипломами і цінними подарунками. Фестиваль “Університетське літо” відбувається спочатку у регіонах, а підсумковий тур – у травні на Площі знань перед центральним корпусом Університету «Україна».

Студенти Полтавського інституту економіки і права, Процан Дарина (студентка 4-го курсу спеціальності «Переклад») та Дудка Іван (студент 2-го курсу спеціальності «Правознавство») відвідали уже ХІІ фестиваль «Університетське літо». Студенти представляли наш інститут та коледж на виставці творчих робіт, і презентували фотороботи Дудки Івана та художні роботи Бережної Тетяни (студентки 1-го курсу спеціальності «Правознавство»), виконані у різних стилях.

На превеликий жаль погода не дала можливості провести захід на вулиці, тому все проходило в актовому залі. Але незважаючи на це, свято було дійсно чудовим і яскравим!На нього завітали студенти інших підрозділів університету «Україна», а також школярі, батьки, гості.

Фестиваль тривав майже 6 годин.Учасники радували нас піснями, віршами й танцями. По завершенню святкового концерту відбулося нагородження учасників фестивалю дипломами та цінними подарунками.

Університет «Україна» проводжає весну фестивалем «Університетське літо-2014»