«Студенське весілля» на День Святого Валентина

12 лютого 2014 року в приміщенні Fashion-Club Podium відбулося урочисте свято до дня закоханих ,,Студенське весілля,, на якому були присутні директор Полтавського інституту економіки і права Мякушко Надія Семенівна та директор Полтавського коледжу Шаравара Роман Іванович, а також викладачі та співробітники інституту та коледжу і, звичайно ж,студенти та гості.

На вході до великого, красивого залу стояли студенти, які видавали гостям сердечка з номерами: хлопцям – синього кольору, дівчатам – рожевого. Також на вході стояла благодійна скринька, в яку усі охочі кидали гроші. По закінченню заходу всі зібрані кошти були перераховані.

Урочистий вечір розпочали ведучі Кензова Альона і Барикіна Віолета з розповіді про виникнення та особливості святкування в різних країнах свята, «Дня святого Валентина». Протягом вечора нас порадували піснями про кохання Юлія Христіченко, студентка 1-го курсу, та Світлана Олійник, студентка 3-го курсу, потім свято перейшло в конкурси і цікавий аукціон на якому розігрувалися корисні та смішні речі.

Самою останньою і головною частиною було наше студентське весілля, де бажаючі мали змогу одружитися. Першими одружувалися під музику маршу Мендельсона бажаючі пари, а потім вже ті, номери, яких співпали на їх сердечках. Одружували наші пари Даша Процан, студентка 4-го курсу, Анна Коростельова, студентка 2-го курсу та Інна Ростовська, студентка 1-го курсу. Дівчата говорили прекрасні слова під чудову весільну музику і вручали свідоцтва про шлюб. Для деяких присутніх на цьому свято закінчилося, а для усіх інших перейшло у танцювальний відпочинок у Fashion-Club Podium. Хочеться відмітити те, що цією прекрасною можливістю повеселитися і продуктивно провести вільний час охоче скористалися як студенти, так і викладачі.