Святкуємо Міжнародний день студента разом!

Дорогі студенти!

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною частиною суспільства та ідея власного свята завжди збуджувала їхні молоді душі.

Сьогодні День студента є символічним об’єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Міжнародний День Студента, студентство святкує традиційно гучно й весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це. Отже прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє!

П’ятнадцятого листопада наші студенти святкували “День Студента”.

Із самого ранку студенти інституту та коледжу замінили свої викладачів на заняттях, а викладачі в свою чергу замінили студентів.Пари пройшли весело та продуктивно!!!

О 12 годині в актовому залі дійство перейшло у святковий виступ. Протягом концерту глядачам демонструвалися прекрасні пісенні та танцювальні номера у виконанні студентів усіх факультетів. Також відбулося представлення новоутвореної 1 листопада збірної команди інституту та коледжу КВК, яка порадувала усіх гостей надзвичайно смішними номерами із життя студентів та викладачів. На кінець святкового дійства була показана на проекторі презентація, створена студентом 1 курсу В’ячеславом Браславьким, на тему «Наше щасливе студентське життя», яка містила різноманітні фото із життя студентів нашого вузу.

Дякуємо нашим студентам за чудовий настрій під час виступу.