«Посвята – 2016»: першокурсники поповнили студентську родину

Кожного року багато тисяч вчорашніх абітурієнтів, здавши ЗНО та вступивши до ВНЗ стають студентами. Велика кількість пар, недоспані ночі, книги, з якими ти засинаєш поряд і сесія – це і є типове життя кожного із нас. Через цей період проходить кожна людина. Цей період, крім того, пам’ятається все життя.

Так, 13 вересня 2016 року в приміщенні виставкової зали Полтавської галереї мистецтв ім. М. Ярошенка відбувся традиційний захід для тих, хто став студентом та є ним – Посвята-2016!

Зі словами привітання виступили директор Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Надія Семенівна Мякушко, студентський актив інституту, викладачі і студенти старших курсів. Під час проведення заходу було дуже весело: звучала гарна та драйвова музика, виступали творчі колективи. Була весела і незабутня атмосфера. Також що запам’яталося – це інтерв’ю, яке провели студентське самоврядування інституту з різних тем: «Чи подобається тобі наш заклад?», «Який на твою думку найкращий студент?», «Який твій улюблений викладач?» тощо. Ці питання задавалися тим, хто прийшов на захід і були вкрай цікаві відповіді на них.

Дорогі наші першокурсники, студенти 2-5 курсів та викладачі! Бажаємо Вам всім міцного здоров’я, нових звершень та перемог як і в професійному, так і в творчому планах, нехай всі ваші мрії збуваються, і всього самого найкращого!!!