Парад вишиванок до Дня міста!

Напередодні дня Полтави – 22 вересня, як і минулого року, Полтавський коледж взяв участь разом із близько 3000 полтавців у надзвичайному за своєю красою та масштабом параді вишиванок. Студенти та викладачі були у вишиванках, дівчата у красивих українських віночках із стрічками. Колона була прикрашена українськими прапорцями та символікою вузу.

На чолі з міським головою Олександром Мамаєм вишивана колона пройшла від Білої альтанки до Театральної площі, демонструючи свої вишукані та неповторні вишиванки. Колективиустанов, підприємств, організацій, навчальнихзакладів, школярі та студенти, жителі та гостіміста, і дорослі, і малі – грандіознедійство не лишило байдужимнікого! Адже для українців Вишиванка, як і Прапор, Герб і Гімн – є справжнім державним символом. А також символом здоров’я, краси, щасливоїдолі, родовоїпам’яті, любові, святості.