“Пан та Панi 2016” яскраво пройшов у нашому вузi

Краса, молодiсть, енергiйнiсть, завзятiсть, талановитiсть, креативнiсть та багато iнших рис – важлива складова кожної молодої людини, в тому числi студента. Це чудовий час розкрити себе i провести студентське життя весело, незабутньо і, головне, з користю. 14 квiтня 2016 року в Showhall “Mango” вiдбувся конкурс краси та естетики “Пан та Пан – i2016”.

Шоу проходило в 4 етапах. Перший – вiзитка (кожен участник представляє себе, розповiдаючи про себе глядачам), другий – конкурс талантiв, третiй – iнтелектуальний (участники розбивалися по парам i за ними закрiплювався куратор, який допомагав у створенні доповіді з віршами, театральними сценками та піснями. Кожна пара розповiдала свою тему, в якому перетиналися певнi перiоди iсторiї). В четвертому студенти показали вмiння дефiле, станцювавши певнi елементи вальсу.На святi була дуже приємна, тепла i домашня атмосфера. Всi конкурси оцiнювали наше вельмишановне жюрi, виставляючи оцiнки за кожен номер. Весь час наших конкурсантiв пiдтримували друзi, одногрупники, викладачi, керiвництво навчального закладу, якi завiтали на захiд. Наприкiнцi нашi талановиті студенти отримали вiд членiв жюрi рiзнi номiнацiї, солодкi та цiннi призи, як вiд керiвництва заходу, так i від спонсорiв дiйства. Також близько двох мiсяцiв в соцiальнiй мережi Вконтактi проводилось голосування за звання Пана та Панi глядацьких симпатiй. Переможцями стали Ющенко Олексiй та Погорiлець Iрина. Титул Пан та Панi ПIEП 2016 отримали Колбаснiков Станiслав та Гнiтько Тетяна.Щиро дякуємо всім тим, хто зробив для нас це свято.

Бажаємо всiм наснаги, нових перемог та всього самого найкращого!!!Ющенко Олексiй, керiвник прес-центру студентської ради ПIEП.