Ми юні, але вже успішні!

6 грудня 2013 року ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» святкував своє 15-ти річчя. Урочистий концерт проходив у Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ» в місті Києві. Були присутні керівники департаментів, територіально відокремлених структурних підрозділів, інститутів, факультету та коледжу університету, почесні гості та учасники святкового концерту.

Представниками із Полтавського інституту економіки і права та коледжу були Шаравара Р.І., Рябокінь Н.О., Старкокожко В.І, та Гречин Олександр – студент першого курсу коледжу, який представив наш вуз на святковому концерті, продекламувавши вірш М. Джигурди «Ода Україні» під музичний супровід О. Малініна «Ой у лузі червона калина».

Університет «Україна» – сучасний навчальний заклад, в якому студенти навчаються за інноваційними технологіями. За 15 років університет випустив 111 875 фахівців. Увесь час удосконалюється міжнародне співробітництво вузу: підтримка ділових відносин із 123 вищими навчальними закладами та організаціями 21 країни світу. Завдяки цьому все більше студентів матимуть змогу як навчатися за кордоном, так і отримувати другий міжнародний диплом.

Чимало зроблено і робиться у базовій структурі вишу, і усіх територіально відокремлених підрозділах, зокрема і у нашому Полтавському інституті економіки і права та коледжі для організації змістовного й цікавого дозвілля студентської молоді, її національного і патріотичного виховання.