Конкурс «Краща аудиторія» до Дня закоханих

13 лютого в Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університету “Україна» відбувся конкурс до Дня закоханих «Краща аудиторія».

У заході брали участь студенти спеціальності «Правознавство» I-III курсу. Студенти виявили свої дизайнерські здібності, чудово прикрасивши аудиторії. Декоративні деталі – плакати та троянди зі стрічок –студенти виготовляли власноруч.

Призера визначала комісія («Амурська канцелярія»), яку очолив директор коледжу Шаравара Роман Іванович (бог Гіменей), а також її члени: декан економічного факультету Черкас Віра Володимирівна, завідувач кафедри правознавства Кальян Олександр Сергійович, бібліотекар Кравченко Оксана Володимирівна, організатор студентського дозвілля Жураєва Катерина.

Переможців нагородили солодощами та грамотами. Перше місце вибороли студенти коледжу груп 31ПР/10 та 32ПР/10, за що отримали святковий торт. Усі інші учасники також отримали винагороду – смачні цукерки.

Директор коледжу Шаравара Р.І. та декан економічного факультету Черкас В.В. привітали студентів із наближенням романтичного свята закоханих, феєричну атмосферу якого створили вони самі. Вони побажали всім присутнім завжди бути поряд із тією людиною, якій хотілося б говорити наймиліші слова, здійснювати заради неї благородні вчинки, дарувати їй найщиріші та найвідвертіші почуття.