Загальноміський турнір із боулінгу серед команд вищих навчальних закладів у «Турбіні»

12 листопада 2013 року Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради організували 6 загальноміський турнір із боулінгу серед команд вищих навчальних закладів в «Турбіні». Збірна жіноча та чоловіча команда «Страйк» нашого навчального закладу прийняла активну участь у турнірі, і вийшла до фіналу серед 39 команд-учасників. Учасники команди «Страйк»: Негребецький Віталій, Субота Микола, Шерстюк Дмитро, Рябокінь Наталія, Джерипа Марія, Кедрова Анна – це студенти першого, другого курсів спеціальності «Переклад» та «Правознавство». Наприкінці змагання відбулося нагородження команд грамотами та цінними подарунками. Турнір із боулінгу з нагоди Міжнародного Дня студента приніс масу задоволення як учасникам команди, так і їхнім вболівальникам.