Екскурсія до Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

27.02.2019 року студенти 1-го курсу групи 11ПР(9)18 денної форми навчання Полтавського коледжу вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У ході екскурсії працівники Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ознайомили відвідувачів з основними напрямками діяльності та особливостями проведення судових експертиз.

Надзвичайну цікавість студенти проявили під час ознайомлення зі специфікою біологічних досліджень, дослідження зброї, вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень. Студенти із зацікавленістю слухали розповіді про роботу судових експертів і змогли переконатися наскільки цікава, різноманітна та відповідальна їх робота.

Завдяки проведеній зустрічі молодь поліпшила свої знання із сфери судової експертизи та дізналася багато цікавої інформації.

По завершенні екскурсії, студенти Полтавського коледжу висловили слова вдячності керівництву та працівникам Експертного центру.