Брейн-ринг 14 жовтня 2013 року

Виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Студентська рада міста, Ліга українських клубів інтелектуальних ігор та Полтавський обласний клуб інтелектуальноїтворчості «Що? Де? Коли?» вже вдруге провели турнір із інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів Полтави. Цьогоріч змагання відбулися 14 жовтня в рамках Європейського тижня місцевої демократії та Дня козацтва.

Теми демократії, європейських принципів, інтеграції України в Європі дуже цікаві для молоді! Доказом цього є і те, що участь у «Брейн-ринзі» цього разу взяли 13 команд, серед яких і наша команда «Феміда», яка складалася із 6 учасників – студентів Полтавського інституту економіки і права та коледжу (Бойко Марина, Лісний Іван, Сідельник Віталій, Бабич Олег, Жакун Наталія) на чолі з капітаном Дудкою Іваном. Прийшли не лише учасники, але й групи підтримки. Усі учасники Брейн-рингу отримали дипломи та цінні подарунки від спонсорів проекту.